Jelenlegi hely

Jó tanuló, jó sportoló díjazottak listája

Az alábbiakban közreadjuk a Jó tanuló, jó sportoló díjazottjainak és felkészítőinek részletes listáját intézmény/egyesület szerinti bontásban.

Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Nagy Luca
Cserkuti Sándor
Tibold Eszter
Piller Ádám
Tibold Márton
Dócziné Turbók Julianna
Érsekné Kovács Ildikó
Megyeriné Borsó Éva
Pápai Erkel Ferenc  Ének-Zenei Általános Iskola
Hegedűs Johanna
Hegedűs Katarina
Németh Zoltánné
Kovács Tiborné
Tarczy Lajos Általános Iskola
Balogh Barnabás
Beéry Barnabás
 Csillag Levente
Kovács Anna Lili
Szalay Violetta
Tamás Laura
Szolga Larissza
Mezőfi Gréta
Máté Ferenc
Fülöp Réka
Pozsgai Réka
 Kovács Martin
Szalóky- Kató Ágnes Ilona
Cseh Katrin
Németh Péter
Cserneczkyné Kapa Nikoletta
Tóthné Bogdán Zita
Rostáné Horváth Ida
Dr. Martonné Klimó Irén
Hardi Tünde
Pápai Weöres Sándor Általános Iskola
Tóth Dávid
Horváth Márton
Nagy Bettina
Pintér Mercédesz
Tegyi Nóra
Horváthné Geschitz Ágota
Dr. Auerné Horváth Andrea
Tegyi Tibor
Dudás Szabolcsné
Komáromi Sándor
Acsády Ignác Szakképző Iskola
Késmárky Veronika
Antal Judit
Pápai Petőfi Sándor Gimnázium
Vallner Zsolt
Fellner Zoltán
Takács Borbála
Hajner Réka
Somogyiné Kalmár Krisztina
Mozgai Zsolt
Csarmasz Ágnes
Varga Mária
Türr István Gimnázium és Kollégium
Maróti Fanni Rebeka
Töreki Milán
Kertész Dávid
Baboth Adelin
Knoll Kristóf
Fódi Kristóf
Kovács Bálint
 Varga Domonkos
Grőber Attila
Gálné Kardos Judit
Huschekné Szabó Ildikó
Szilos Attila
Pápai Református Kollégium Gimnáziuma és Művészeti Szakközépiskolája
Póti Péter
Böröczky Dezső
Juhos Adél
Baranyai Viktor
Knapecz Kata
Somosiné Németh Alíz
Müller Anita
Müller Zoltán
Adorján Zoltán
Pápai Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola
Székely Sámuel
Hetyei Péter
Polauf Gergő
Hetyei József
Allegro Alapfokú Művészeti Iskola
Nagy Dóra
Fekete Gábor
 Pápai Gazdasági Szakközépiskola és Kollégium
Hujter Fanni
Szűr Letícia
Nagy Violetta
Ley Roland
Horváth Csilla
Kapcsándi Klaudia
Palánki Anett 
Fehér Krisztina
Szakács Eszter 
Vindisch Bence 
Mógor Andrea
Tóth Judit
Bódi Tünde
Somogyi Katalin
Konczné Recska Henriette
Tóthné Orosz Krisztina
Magasy Gyula
Pápai Úszó Sportegyesület
Gulyás Erik
Hegyi Patrícia
Kertész Réka
Kocsis Eszter
Nagy Rebeka
Nagy Zsófia
Szedlák Fanni
Kertész Attila
Babai Gergő
Szabó Sándor
Fighting Force SE
Véber Gábor
Mándli Bence
Székelyföldi Dzsenifer
Száraz Levente
 Kasza László 
Nagy Róbert
Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület
Polgár Bence
Podányi Márton
Molnár Ádám
Kovács András 
Pintér Péter
Bakony Judo Klub
Tóth Dorottya
Vörös Seron
Laman Brigitta
Sági Dániel
Balikó Balázs
Székely Mária
Végh Ninett
Dékány Attila
Kovács Gábor
Oroszvári Péter
Balikó András 
Végh József
Delta Íjászegyesület
Megyeri Eszter
Nagy Alexandra
Sághi Tamás
Csortos Renáta
Polgár Panna
Buzás Anna
Koloványi Attila 
Süle István
Pápai Sportegyesület atlétika szakosztály
Marton Viktória
Magas Dávid 
Dani Dániel
Budavári Dávid
Tölgyesi Dániel
Budavári Ádám
Horváth Alexa
Csébi Fruzsina
Császár Kata
Krivácsy Benjamin
Somogyi Dávid
Fejes Fanni
Lacó Erika
Berkes Mercédesz
Vajda Alexa
Gyenge Dominika
Kiss Anikó
Tóth Csaba
Toki Adrián
Geschitz Dávid
Király Róbert
Horváth Gábor
Sztupák Laura 
Valler Rebeka
Valler Ervin
Kis Károly 
 Koncz János
Rebel-Lion TSE
Farkas Kitti
Farkas Bíborka
Helbert Nikolett
Balogh Boglárka
Nemes Dóra
Lacy Jones
Molnár Viktor
Polgár Georgina
Szűr Letícia
Németh Ramóna
Kálmán Kitti
Kőszegi Gréta
Welspacher Vivien
Kocsis Attila
Balla DSE
SO Sportolók: Horváth Kristóf, Horváth Dániel Partner Sportoló: Fekete Attila, Tomojzer Csaba
Mórocz Viktória
Bágyi Gábor
Berkes Eszter
Czuczai Attila
Horváth Kristóf
Simon Rozália
Stumf Krisztián
Stumf Teréz
Varga Roland
Czoborné Kilián Ildikó
Szalai Dezső
Szautner Mihály
Titán SE
Nigicser Ádám
Istenes Tamás
Nigicser Péter
Nagy Miklós
Kilián DSE
Bolla Boglárka
Kovács Dorottya
Gecse Réka
Németh Gréta
Baky Boglárka
Bolla Kitti
Nagy Noémi
Horváth Attila
Patent Griff Sportegyesület
Orbán Laura
Ferenczy Áron
Bencze Alex
 Benkő Ármin
Nagy Olivér
Benkő Noémi
Molnár Milán
 Nagy Benedek
 Bolla Péter
Szalóki Sándor 
 Hajas Ildikó
Pannonia Power Sportegyesület
Balatoni Gyula
Kerecsényi Gergely
 Tóth Ferenc
PELC
Szabó Erik
Baldauf Konrád
Forsthoffer Tibor
Marton Miklós
Pápai Kosárlabda Club
Horváth Kristóf
Horváth Ádám
 Vajda Balázs
Vajda József
Elekthermax Vasas SE Tekeszakosztály
Lendvai Bence
Lendvai András
Szabados József
Bakonyerdő ELMAX VSE Pápa
Török Bálint
Kapcsándi Kristóf
Kapcsándi Zsolt
Vízilabda/ Pápa Sportegyesület
Pereznyák Ferenc
Kürti Tamás
Cseh László

 

Címkék: